2013 m. kovo 1 d., penktadienis

Kaip išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą?

Noriu pasveikinti visas su pirmąja pavasario diena! Pagaliau sulaukėme kalendorinio pavasario. Net nepastebėsime kai į spintą įkišim paltus ir išsitrauksime palaidinukes. Na o šiame įraše aš jums patarsiu kaip išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą.


Pirmiausia, turėtumėte atsiminti, jog pagrindas yra tarsi pamatas, ant kurio „stovės“ visos kitos makiažo priemones. Nepamirškite, kad skystos pudros paskirtis yra ne keisti odos spalvą ar imituoti įdegį, bet kuo labiau atitikti natūralią kūno spalvą, sulyginti odą ir paruošti tolesniam makiažui. Jei jūsų oda blyški ar gelsva, nesirinkite rožinių atspalvių pudros, jei šviesi ir švytinti, venkite bronzinių atspalvių.


Tiršti ir pieštukiniai variantai labai gerai maskuoja, tačiau apsunkina odą. Visada pradėkite nuo makiažo pagrindo ir tik tada naudokite kompaktinę pudrą.


Prieš perkant, rimtai pagalvokite, ko tikitės iš makiažo pagrindo. Didelių stebuklų nesitikėkite.Visada pasidomėkite, kokiam odos tipui skirtas makiažo pagrindas. Jei jūsų oda normali, galite naudoti beveik visus makiažo pagrindus, riebios odos savininkės turėtų ieškoti priemonės, pagamintos vandens pagrindu ir be (arba su labai mažai) mineralinių aliejų. Spuoguotai odai reikia parinkti nuriebalinančią ir spuogus naikinančią priemonę, tačiau būkite atsargios, neišsausinkite veido per daug.

Tikiuosi šis įrašas pagelbės jums renkantis makiažo pagrindą.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą